JAAR PRIJZEN

Ieder jaar reiken we tijdens de Algemene Ledenvergaderingen de jaarprijzen uit voor de zeilers in de verschillende klassen. Voor de verschillende klassen vind je hieronder een overzicht.

Nederlandse Kampioenen 29er

2020 Robbert Huisman – Gijs Zuidema

2019 Robbert Huisman – Gijs Zuidema

2018 Dolf Hendriksen – Wiebrand de Vos

2017 Lars Postma – Pim Schep

2016 Lars Postma – Quinten Bramervaer

2015 Cas van Dongen – Robin Becker

2014 Cas van Dongen – Daniël Bramervaer

2013 Max Deckers – Joris Waller

2012 Simon Engbers – Sven Kisters

2011 Max Deckers – Annette Duetz

2010 Annemiek Bekkering – Kaj Böcker

2009 Sander Mertens – Thijn Mertens

2008 Annemiek Bekkering – Jeske Kisters

2007 Jason Hogendoorn – Kaj Böcker

Nederlandse Kampioenen Nacra 15

2020 Olivier Jaquet – Ghislaine van Empel

2019 Olivier Jaquet – Ghislaine van Empel

2018 Laila van der Meer – Bjarne Bouwer

2017 Silas Muhle – Romy Mackenbrock

Jaarprijs 29er (4xU4+DYR+ONK)

2020: Robbert Huisman en Gijs Zuidema

2019: Robbert Huisman en Gijs Zuidema

2018: Dolf Hendriksen en Wiebrand de Vos

2017: Lars Postma en Pim Schep

2016: Lars Postma en Quinten Bramervaer

2015: Pieter van Leijen en Richard Schuurmans

2014: Cas van Dongen en Daniel Bramervaer

2013: Daan Vandormael en Sander de Nijs

Jaarpijs Nacra 15

2020: Olivier Jaquet – Ghislaine van Empel

2019: Bart Kooijman Beuk en Floris Lampe

2018: Laila van der Meer en Bjarne Bouwer

2017: Bjarne Bouwer en Elliot Savelon (3xU4+DYR)

Tuimeltrofee (aanmoedigingsprijs)

2020: Bart Lambriex & Pim van Vugt

2019: Floris Lampe en Jella-Rike Spijkervet

2018: Renate van Rooijen en Wouter van Rooijen

2017: Lilly Hofman en Rik Dieperink

2016: Jeske Kisters en Robin Becker

2015: Tijn Bos en Friso Elsevier van Griethuysen

2014: Ismene Usman en Ole Nissen

2013: Nina Ruig en Frederique Denijs

Grootste vrouwelijke talentteam 29er

2020: Annemiek Bekkering en Annette Duetz

2019: Marlies Schouten en Maud Lodewijk

2018: Tess Wilschut en Femke van den Berg

2017: Ismene Usman en Svea Karsenbarg

2016: Ismene Usman en Elise de Ruyter

Grootste mannelijke talentteam voor alle klassen

2020: Bart Lambriex en Pim van Vugt

2019: Robbert Huisman en Gijs Zuidema

2018: Lars Postma en Pim Schep

2017: Bjarne Bouwer en Elliot Savelon

2016: Lars Postma en Quinten Bramervaer

Grootste gemixt talentteam voor alle klassen

2020: Olaf Ganzevles en Sterre van Wege

2019: Fleur van der Valk en Teun van der Wal

2018: Laila van der Meer en Bjarne Bouwer

Vogeleilandprijs

2019: niet gezeild

2018: Dolf Hendriksen en Wiebrand de Vos